Hakkımızda

Teknik testere yaklaşık 24 yıllık tecrübenin sonucu olarak 2008 yılında kurulmuştur. Her yıl istikrarlı bir büyümeyle ürün ve müşteri sayısını arttırmış, cirosunun %85'ini 68 ülkeye satış yaparak gerçekleştirmiştir. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla alüminyum ve pvc sektöründe kullanılan tüm makinelerin kesici takımlarını ve yedek parçalarını bir araya getirerek, yaklaşık 38 yerli ve yabancı alüminyum-pvc makine üreticisinin ürettiği kesim-kaynak-cnc vs. makinelerini ve kesici takımlarını satan bir firma olmuştur.

2011 yılında KÖNİG TOOLS İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. firmasını kurarak, firma ismini tescil ettirip kesici takımlarda KÖNİG TOOLS marka patentini almış, sattığı tüm delici ve kesici takımları aynı marka altında, hss-hsse ve tin kaplı olarak yüksek kalitede üretip müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

2014 yılında KÖNİG MACHINE marka patentini alarak Aluminyum Pvc profil işleme Kapı Pencere üretim makinelerini ürettirip, tescilli markası KÖNİG MACHINE adı ile satmaktadır.

Kesici takımlarda KÖNİG TOOLS markası ile, testerede ise KÖNİG ve T&T TECHNIC markasıyla üretici firmanın tüm ürünlerini pazarlamaktadır. Kesici takımların %80'inin ham maddesini alıp özel olarak üretmektedir.

Firmamız 2012 yılından itibaren her yıl Yurt içinde ve Yurt dışında Alüminyum ve PVC fuarlarına katılmakta, bunun yanında Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Güney Amerika Kıtalarında bulunan bayilerimiz vasıtasıyla yüzlerce müşteriye ulaşmaktadır.

Güçlü altyapısı ve aktif pazarlama departmanıyla iç piyasada tüm PEN bayilerine tedarik sağlamaktadır.

68 ülkeye ihracat yapan firmamızın hedefi, ihracat yapılan ülke sayısını 100 ülkenin üzerine çıkarıp firma ve ürün tanıtımını maksimum seviyeye taşımaktır.

Teknik Testere, hızla büyüyen PVC sektöründe Türkiye'nin çeşitli bölgelerine dağılmış makinelerin takımlarını da stoklarında bulundurarak müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Konusunda Türkiye ve yurt dışında ilk ve tek olan firmamız 2013 yılından bu yana URBAN, ALUMATEC, EMMEGİ, PERTİCİ, TEKNA, YILMAZ, KABAN, MURAT, SAWİN, FOM, MLA, SHILMER, STÜRTZ, VEGAMO, ROTOX, PROFTEQ ve nice büyük makine üreticilerine ait pvc makinelerinin kesici takımlarını üreterek stoklarında tutmakta ve tüm dünyaya sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Hakkımızda

Müşteri ihtiyaçlarına uygun üretim yapmak. Son teknoloji makine parkı ile hizmet vermek. Müşteri odaklı yaklaşım Profesyonel Hizmet Kısa termin süresi

Misyon & Vizyonumuz

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz

--Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun doğru ürün ve hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

--Her geçen gün artan hizmet kalitesi ile sektörde güvenilir ve öncü olmak,

--Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek gelen müşteri taleplerine hızlıca karşılık vermek,

--İç iletişimi ve insan kaynağını güçlü tutarak üretim, satış, lojistik, pazarlama ve diğer aşamalarda ekip ruhu ile hareket etmek,

--Sektörde fark yaratarak marka bilinirliği oluşturmak,

--Kaynaklarımızı etkin kullanarak hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak

--Müşterilerimizden gelen geri bildirimlerle her geçen gün kendimizi geliştirmek.

Vizyonumuz

--Sektörde yenilikçi ve kaliteli hizmet veren lider firma olmak,

--İhracat yaptığımız ülke sayısını her sene istikrarlı bir şekilde artırmak,

--Sektördeki diğer firmaların örnek aldığı global bir firma olmak,

--Üstün ürün ve hizmet kalitemizle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak,

--Kuruluş değerleri, çalışanlarına verdiği önem ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle sektörde ilk akla gelen firma olmak.

Çalıştığımız Ülkeler

Güncel Kampanyalar İçin

Mail Adresinizi yazıp haber servisimize abone olun